فروش میگو وانامی
خانه / عرضه عمده میگو / فروش عمده میگو با قیمت مناسب

فروش عمده میگو با قیمت مناسب

میگو های پرورشی چه می خورند؟

اگر میگو را در آکواریوم ماهی خود نگه دارید شاید عاشق غذا دادن به میگو شوید ، باید درک کنید که رژیم در اقیانوس متفاوت تر از مخزن خواهد بود. غذای مورد علاقه میگو بیوفیلم است. این مجموعه از میکروارگانیسم ها و منبع عالی غذایی برای میگو در سطح آکواریوم شماست. علاوه بر این ، جلبک های قهوه ای و سبز بهترین مواد غذایی برای میگو هستند. میگوهای پرورشی انواع غذایی را که در زیر آورده شده است می خورند:

  • غذای پالت
  • اسفناج
  • کلم بروکلی
  • خیارها
  • تکه های کوچک گلابی
  • غذاهای پوسته پوسته
  • کاله
  • نخود سبز
  • هویج

میگو تقریباً همه چیز را به عنوان غذا می خورد. شما می توانید آنها را با یک رژیم گیاهی مخلوط با پروتئین تغذیه کنید ، این ماده برای رشد سالم لازم است و مواد مغذی را برای آنها فراهم می کند. هنگامی که آنها از سبزیجات تغذیه می کنند ، حتما آنها را در قطعات کوچک خرد کنید و در صورت جوشاندن سبزیجات بهتر است. علاوه بر این ، بسیاری از غذاهای تجاری آماده برای خوردن میگوهایی که می توانند در بازار وجود داشته باشند ،تهیه نمایید. این غذاها سالم اند و برای رشد میگو شما کاملاً ضروری هستند. مواد غذایی تجاری با بهترین مواد تشکیل دهنده را انتخاب کنید.

چرخه زندگی میگو

طول عمر میگو ۱ تا ۲ سال است. ماده قادر به ذخیره اسپرم از چندین شریک زندگی است.

یک میگو تعداد زیادی فرزندان تولید می کند. میگوهای مادر ۵۰۰۰۰ تا ۱ میلیون تخم می گذارند که در کف آب بارور می شوند.تخم ریزی فقط ۲ هفته طول می کشد.

لاروهای کوچک تا سطح آب شناور می شوند. چندین مرحله لاروی وجود دارد که آنها طی می کنند تا به نسخه کوچکی از میگوهای بزرگسال تبدیل شوند. سپس برای زنده ماندن و تبدیل شدن به یک میگو بزرگسال ، به پایین اقیانوس یا آب برمی گردند. میگو در اقیانوس ماهی های کوچک ماهی می خورد. این می تواند تا بیش از ۱۶۰۰۰ پا ، در کف آب های عمیق زنده بماند.

 

اگر خواهان میگو با قیمت مناسب می باشید با شرکت ما در تماس باشید تا میگو با بهترین کیفیت را برایتان عرضه نماییم.

میگو با قیمت مناسب را فقط از شرکت ما بخواهیو مشتریان گرامی می توانند میگو با قیمت مناسب از ما خریداری نمایند و از خرید خود لذت ببرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار آنلاین میگو عمده

بازار آنلاین میگو عمده

خریداران گرامی میگو عمده دریای خزر هم اکنون میتوانند از طریق راه های ارتباطی ما …

بازرگانی آریان صفا