فروش میگو وانامی
خانه / عرضه عمده میگو / فروش اینترنتی میگو درجه یک

فروش اینترنتی میگو درجه یک

در سال‌های اخیر استفاده از میگو در فرهنگ غذایی کشورمان پیشرفت چشمگیری داشته است و با توجه به قابلیت‌ها و پتانسیل‌هایی كه در كشور وجود دارد، پرورش میگو از لحاظ اقتصادی هم توجیه‌پذیر بوده و به‌عنوان یك فرصت سرمایه‌گذاری قابل طرح است.فروشگاه اینترنتی ما این افتخار را دارد تا با فروش اینترنتی میگو درجه یک و باکیفیت شمال سهمی را در این فرهنگ سازی غذایی داشته باشد.

فروش اینترنتی میگو درجه یک

اقدامات لازم برای شروع حرفه پرورش میگو

اگر در فکر راه اندازی مجموعه ای جهت پرورش دادن میگو هستید، بهتر است توجه داشته باشید که اولین گامی که باید در این راه برداشته شود تهیه ی  زمین مناسب جهت پرورش دادن میگو می باشد.پیشینه پرورش میگو در ایران بدین صورت است که از سال ۱۳۷۲ استارت آن زده شد و اغلب در مناطق ساحلی جنوب کشور انجام می‌شد، اما امروزه در منطقه گمیشان استان گلستان هم شاهد مزارع پرورش میگو در سطح وسیع و قابل توجهی می باشیم.

اکثر سایت‌های موجود در کشورمان  دارای امکانات زیربنایی زیر می باشد:

  • جاده دسترسی
  • کانال‌های آبرسانی برای ورودی آب به مزارع
  • زه‌کش‌ها جهت خروجی آب از مزارع
  • برق‌رسانی

هم اکنون چیزی  حدود ۱۸۰هزار هکتار زمین مستعد پرورش میگو را در کشورمان دارا می باشیم که از این مقدار حدود۱۵۰هزارهکتار آن مشخص شده و به‌صورت سایت‌های مشخصی هستند و در واقع جایگاهشان تثبیت شده می باشد. و چیزی حدود ۲۵هزار هکتار وجود دارد که مطالعات بر روی آن ها به اتمام رسیده یا در حال اتمام است.از این همه اراضی فقط ۱۲هزار هکتار ساخته شده و استخرهایش آمادگی لازم جهت بهره برداری را دارا می باشند.

متقاضیان می توانند برای شروع این حرفه از اراضی ۲۰ هكتاری كه اداره شیلات در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد استفاده كنید و هم می‌توانند اراضی مورد نیازشان را خودشان فراهم کنند، اما باید توجه داشت كه حداقل‌ شرایط لازم برای پرورش میگو را داشته باشید.

بحث دیگر این است که افرادی كه تقاضای زمین‌های بیشتر و بزرگ‌تر را در قالب مزارع ۱۰۰ هكتاری دارند ، امکانات زیربنایی مورد نیازشان باید توسط خود متقاضیان فراهم گردد كه توجیه اقتصادی هم دارد، ولی در بیشتر موارد ، اراضی از طریق شیلات واگذار می‌شود و با معرفی به سازمان امور اراضی، زمین تحت اجاره شما در می‌آید و پس از بهره‌برداری در قبال دریافت مبلغی پول سند قطعی به‌نام شما صادر خواهد شد.

پرورش میگو در گمیشان

در تصویر زیر گوشه ای از پرورش میگو در منطقه گمیشان استان گلستان را مشاهده می کنید.

فروش اینترنتی میگو درجه یک

فروش اینترنتی میگو تخصص فروشگاه ماست.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده میگو با قیمت مناسب

میگو های پرورشی چه می خورند؟ اگر میگو را در آکواریوم ماهی خود نگه دارید …

بازرگانی آریان صفا