فروش میگو وانامی
خانه / میگو / میگو وانامی / تولید میگو وانامی باکیفیت با پایین ترین قیمت

تولید میگو وانامی باکیفیت با پایین ترین قیمت

تولید میگو وانامی باکیفیت با پایین ترین قیمت، یکی از مهم ترین کارها‌یی‌ست که سایت ما بطور مستقیم اقدام به انجام آن می کند. ما بطور مستقیم با پرورش دهندگان ارتباط گرفته و  مرغوب ترین میگو را به دست شما می رسانیم.

تولید میگو وانامی در ایران

اجرای طرح تولید و پرورش میگو، به دلیل هزینه نسبتا کم، سود بالا وجود بازار پر رونق داخلی و خارجی و سرعت بازگشت هزینه های مصرفی به یکی از پرطرفدارترین کسب و کارهای این روزها تبدیل شده است.و هم اکنون تمامی این اقدامات بر گونه میگوی وانامی انجام می پذیرد. این میگو در مدت ۱ ماه و نیم به وزن ۲۰ گرم می رسد و همین نکته یکی از دلایل افزایش پرورش این نوع است.

تولید میگو وانامی

 میگو وانامی با کیفیت

به دلیل سلامت زیر ساخت های دریایی کشور ایران،میگوی تولید شده در ایران سالم ترین و باکیفیت ترین میگوی دنیاست. میگوی وانامی فاقد هرگونه آلودگی و بیماری‌ست و به همین دلیل از طعم بی نظیری برخوردار است. اولین نکته ای که لازم است برای خرید میگو رعایت کنید، انتخاب محل مناسب و مطمئن است.
سایت فروش ما با بهره گیری از کارشناسان متبحر اقدام به فروش میگو با کیفیت می کند. شما می توانید با ارتباط با کارشناسان سایت مشاوره رایگان گرفته و خرید خود را تکمیل و آن را در کوتاه ترین مدت تحویل بگیرید.

تولید میگو وانامی

عوامل موثر بر قیمت میگو

اولین دلیل موثر بر قیمت میگو ، پرورشی یا دریایی بودن آن است. میگوی دریایی گران تر و گاها خوش طعم تر است. یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت میگو سایز میگوست. میگوهای درشت تر به دلیل داشتن دورریز کمتر گران تر هستند، اما میگوهای ریزتر به دلیل اینکه تقریبا ۵۰ درصد دورریز دارند، قیمت پایین تری دارند. از دیگر عوامل دخیل در قیمت،پاک شده یا پاک نشده بودن میگو و نوع بسته بندی و حجم آن است.

تولید میگو وانامی

میگوی مرغوب با قیمت ارزان

یکی از بهترین و به صرفه ترین راه های خرید میگو، ارتباط مستقیم با تولیدکننده و پرورش دهنده میگو در جنوب کشور و یا از طریق سایت های فروش آنلاین است که در حال حاضر اکثر فروشندگان عمده میگو در سراسر کشور از این طریق اقدام به خرید میگو می کنند.
مقدار تناژ مورد نظر خریدار تاثیر زیادی بر قیمت فروش دارد بطوریکه هر چه مقدار خرید بالاتر و به صورت فله و فاقد بسته بندی باشد قیمت میگو ارزان تر تمام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده میگو با قیمت مناسب

میگو های پرورشی چه می خورند؟ اگر میگو را در آکواریوم ماهی خود نگه دارید …

بازرگانی آریان صفا